Otterlei Eiendom har kjøpt bygården Torvet 3 i Arendal - Otterlei Eiendom
17947
post-template-default,single,single-post,postid-17947,single-format-standard,bridge-core-3.3.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-30.8.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-8.3,vc_responsive

Otterlei Eiendom har kjøpt bygården Torvet 3 i Arendal

Otterlei Eiendom har kjøpt Torvet 3 i Arendal sentrum, og 1. januar overtok vi den nylig totalrenoverte bygården fra Byggmester Asle Thorsen.

Torvet 3 er et fantastisk bygg med veldig god beliggenhet ved Torvet, i sentrum av Arendal. Otterlei Eiendom har her kjøpt en ferdig pakke hvor også lange leiekontrakter er på plass. Blant leietakerne er ølsalget Drum Brew, Kirkens Bymisjon og Advokatfirmaet Hald & Co.

– Et utrolig flott bygg som Asle Thorsen skal ha stor ære for å ha restaurert, er Jan Sigurd Otterlei sin kommentar.

Otterlei Group står sterk i Arendal, og det ønsker også vi i Otterlei Eiendom. Kjøpet av Torvet 3 viser at vi satser i Arendal, og at vi vil være med å videreutvikle byen.

Torvet 3 slik bygården fremsto ved ferdigstillelse på 1860-tallet.
Torvet 3 før gården ble totalrenovert av Byggmester Asle Thorsen (foto: Agderposten).



Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre opplevelsen din. Noen er nødvendige, mens andre hjelper oss med analyse og tilpasning. Du kan når som helst justere innstillingene dine. Les vår personvernerklæring for mer informasjon.

Godta alle Godta kun påkrevde